Služby
Galerie
Články
Kontakt
 

Vázané krovy – střešní konstrukce:

K výrobě střešních konstrukcí používáme převážně smrkové řezivo, které může být opatřené impregnací (katrit, bochemit, lignofix). Vždy se snažíme upřednostnit prověřený tesařský spoj před spoji z kovových spojovacích prostředků, které jsou v dnešní uspěchané době tolik oblíbené. Pokud je to jen trochu možné, všechny zvenku viditelné části krovů střešní konstrukce hoblujeme, frézujeme a na koncích opatřujeme okrasným záhlavím (viz fotogalerie). Výrobu krovů včetně nátěrů zpravidla provádíme na tesárně, proto naši práci tolik neovlivňuje nepřízeň počasí a snáze se nám daří dodržet dohodnuté termíny dokončení zakázky. V případě zájmu si některé práce (např. nátěr, impregnace) může zákazník provést sám.

Altány, pergoly, přístřešky:

Zabýváme se i výrobou různých druhů zahradních staveb, a to jakýchkoliv tvarů dle specifických požadavků zákazníka (viz fotogalerie). Všechny díly těchto staveb jsou precizně strojově opracovány na tesárně.

Pokrývačské a klempířské práce:

Nabízíme možnost kompletní dodávky střechy na klíč, což umožňuje sladění tesařských, pokrývačských a klempířských prací (např. volba délky krovů dle typu použité krytiny).

Pořez a prodej řeziva:

Provádíme pořez pásovým katrem s možností individuálního přístupu k zpracovávané kulatině. Prořez pilového pásu katru je jen 2mm, proto je odpad z kulatiny minimální. Jsme schopni vyrobit řezivo do délky13 m i 2 mm silnou dýhu.

Doplňkový program:

Dále provádíme montáž masivních podlah, sádrokartonových konstrukcí a palubkových podkroví.